چرا استفاده از سنگفرش پرفیری در طراحی فضای سبز؟

پورفیری برای زیبایی، عملکرد و دوام آن انتخاب شده است. با وجود اینکه به طور معمول به عنوان بلوک سنگ فرش شناخته می شود، این یک نوع بلوک کاشی است. پورفیری یک زیبایی شناسی بی نظیر را فراهم می کند و اهمیت یک مکان را تعریف می کند. پورفیری به عنوان یک عنصر حیاتی در میدان ها و خیابان های اروپایی، یک احساس بی نظیر ایجاد می کند. این ویژگی غنی، رنگ و زیبایی را به طراحی منظره اضافه می کند.

سنگ پرفیری نیاز به هیچ کمکی برای نگهداری ندارند، قابلیت نفوذ پذیری و دوام طولانی مدت دارد. اگر همه چیز در مورد زیبایی یک فضا باشد، سنگفرش پرفیری برای شما  انتخاب مناسبی هستند. شما می توانید رنگ ها و الگوهایی را که زیبایی های خانه  و محوطه خانه  شما را افزایش می دهد، ترکیب و مطابقت دهید.

پورفیری یک سنگ همه کاره است که تنها چشم انداز خانه و محوطه خانه شما را غنی سازی می کند.

ترکیب پرفیری قدرت فشرده سازی بالا، مقاومت در برابر لکه ها، مقاومت در برابر لغزش و رتبه های بالا و منجمد را تعیین می کند. این سنگ محبوب ترین سنگ در اروپا است و از نظر انعطاف پذیری در طراحی، زیبایی، دوام و نیاز به  تعمیر و نگهداری پایین مورد توجه قرار می گیرد. این سنگ به مراتب یکی از جاذب های با دوام در جهان است. نقطه عطفی از خلاقیت معماران، و طراحان را پشتیبانی می کند. پورفیری سطوح مختلف پوشش ها و رنگ های مختلف را ارائه می دهد.